Yaşam

Joker 2’den Harley Quinn’in Yeni Fotoğrafı Geldi

DC’nin en sevilen karakterlerinden biri olan ve 2019’da çıkış yapan ‘Joker’den esinlenerek hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden övgü topladı ve Joaquin Phoenix’e Oscar ödülü kazandırdı. Joker’in 2024 yılında çıkacak devam oyunuyla ilgili detaylar da geçtiğimiz günlerde gelmeye başladı.

Yine Todd Phillips’in yöneteceği ikinci filmin adı. Joker: Folie à Deux Lady Gaga’nın ekibe katılacağı açıklandı. Ayrıca Gaga’nın Harley Quinn olarak görüneceği de söylendi. Ayrıca sinema bir ‘müzikal’ olarak tanımlandı. Şimdi de sinemadan heyecan verici özgün bir görsel geldi.

İşte Lady Gaga’nın karakterine ilk bakış

Yönetmen Todd Phillips, Sevgililer Günü için Instagram hesabında Joker 2’den bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Lady Gaga ve Joaquin Phoenix karakterleri yer alıyor ve Senin Harley Quinn’ineBize ilk bakışı veriyor.

Joker: Şu anda Folie à Deux’un bahsi geçtiğine dair detaylı bir bilgi yok. Todd Phillips’in yazıp yönetmenliğini üstleneceği sinemanın kadrosunda şimdilik Zazie Beetz, Brendan Gleeson ve Catherine Keener’in yer alacağı biliniyor. Sinema, 9 Ekim 2024’teçıkacak ve James Gunn’ın geçtiğimiz günlerde detaylarını paylaştığı ana DC evreninde yer almayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu